Seks Krizim Tutunca

Merhaba ben 48 yaşında, bundan 6 sene evvel kocamın vefatı nedeniyle dul kalmış bir azgınım. Daha önceki hikayelerimi okuyanlar bilirler azgınlığımı. Kimi azdığım vakit krize bile girdiğim oluyor. Gelelim vaka gününe. Avrupa yakasından işten eve dönerken bu krizlerimden biri tuttu. Tatmin olmak için bir çâre aramaya başladım ve tüm bir yandan otomobil kullanırken tüm seçeneklerimi gözden geçirdim. Bir sonuca ulaşamadım. Bu arada Ataşehir hizalarında bir yere gelmiştim. Yüksek binaları görünce ani aklıma parlak bir düşünce geldi ve doğru Ataşehire yöneldim. Hava artık kararmaya başlamıştı. Arabamı emin ve biraz ırak bir yere park ederek ilk önüme gelen emlakçiye girdim. “Bir eve kiralamak istiyorum” dedim. Arkasından inandırıcı olmak için “Ayda 400 milyondan çok ödeyemem ancak çok aka bir yer olmasa da olur, elinizde bana gösterebileceğiniz bir veya bir kaç yer var mı ” diye sordum. Bana yer gösterme ücretinin 2.5 milyon olduğunu söylediler. İçeride iki genç sayılacak çocuk, mekân sahibi ve bir sekreter kız vardı. Ben gençlerden biri gösterir diye “Para mesele değil” dedim. Sonradan adının Saffet olduğunu öğreneceğim mekân sahibi ayağa kalktı, panodan bir kaç anahtar alarak, “Öyle ise gidelim” dedi. Çıktık ve biraz yürüdükten sonra bir apartmanın üçüncü katına çıkarak bir daireye girdik. Ben hakikaten kiracı imişim gibi etrafı incelemeye başladım. Adam beni dolaşmakta serbest bırakmış pencereden dışarıyı seyrediyordu. Banyo-tuvalete girdim ve planımı uygulamaya koydum. “Beyefendi” diye seslendim. İçeri girdi. “Burası biraz nemli değil mi?” diye sorunca, “Kaloriferler yanmıyor ve hem de uzun vakit abes kalmış, ondandır” dedi.

Yanına yaklaşarak “İlk evvel adınız ne ? sonra da Hiç HAT TRICK yaptın mı” diye sordum. “Adım Saffet ama HAT TRICK bildiğim kadarı ile futbol terimi ve ben de iyi bir seyirciyim ama futbol oynamam” dedi. Vücudumla hafifçe itip lavabo aynasının önüne sıkıştırarak,” İzin verirsen ben sana öğreteyim “dedim. ve pantolonun üzerinden siki nahiyesinde elimi şöyle bir sıvazlayarak dolaştırdım ve bu sefer göğüslerimi yaslayarak iyice yakınlaştım. Elimi aynı bölgede yine dolaştırdığımda sikinin yavaş yavaş kalkmaya başladığını hissettim. Bir yandan art art giderek ve pantolonun kemer ve fermuarını açarak klozete oturdum ve alımlı sikini donundan kurtardım. Muhteşem siki şimdi tam karşımda ağız hizamda duruyordu. Aslında HAT TRICK ten kastım ağzım, amım ve götümdü ama o an hâlâ daha anlayabilmiş değildi. Beni amımdan sikerken çok acele boşalır da zevkim yarım kalır diye ilk evvel ağzıma boşalmasını planlamıştım. Sikini ağzıma aldığımda tam kalkmamıştı ve neredeyse tamamını alabiliyordum. Hiç bir git-gel veya elle tahrikte bulunmadan ağzımda büyümesini bekledim. İyice büyüyüp yarısından fazlası dışarıda kaldığında yavaşça ileri-geri harekete başladım ve hafifçe başının kertiğini dişledim. Çok beğeni almaya başladığı belli idi çünkü garip sesler çıkarmaya başlamıştı bile. Biraz sonra başımı arkadaki klozet rezervuarına dayayarak ellerimi kıç bölgesinden tutarak kendime çekmeye ve ileri itmeye başladım. Derhal ahenk gösterdi ve saçlarımdan haşin bir tutuşla başımı sanki rezervuara çiviledi. Bu arada ağzımı sikmeye devam ediyordu. Hareketler o kadar sertleşmeye başlamıştı ki neredeyse bâzen boğulur gibi oluyordum zira sikinin tamamını sokmak istiyordu, benimse almam olası değildi. Aradaki ara farkını ellerimi sikinin etrafında kenetleyerek kapatabiliyordum. Yavaş yavaş hareketleri hızlanmaya başladı ve öyle bir ritme ulaştı ki boşalmak üzere olduğunu anladım. Canhıraş bir feryat çıkartarak tüm semenini ağzıma boşalttı. Ben bir yandan ağzımdakini yutarken bir yandan da sikinde kalan son damlaları sıvazlayarak ağzıma alıyordum. İyice emip hiç bir damla bile kalmamacasına temizledim ve sikini ağzımdan çıkardım. O karşımda boşaltmış olduğu menisini yutmuş olmamdan ötürü olacak hayretle bana bakıyor ve hiç konuşmuyordu.

Siki de boynunu bükmüş bir haldeydi. Ben elimle hafif şaplaklar atarak taşakları nahiyeine masaj yapıyor ve daha çok inmesine müsaade etmeden yine kaldırmaya çalışıyordum. Aslında bu iş için en uygunu kolonya ile masaj yapmaktır ama kolonyayı nereden bulacaktım. Yine ağzıma da almak istemiyordum çünkü erkek arkadaşım ağzımda boşaldıktan sonra kısa bir an benden tiksindiğini söyler durur. Neyse Ufak Saffet yine kendine gelmeye başladı ve yavaş yavaş dikildi. Benim de en heyecan duyduğum an ağzımda olduğu gibi sikin amımda yavaş yavaş uzaması ve genişleyerek sertleşmesi. Hızlı bir şekilde külotumu çıkartıp kenara attım ve aynanın önündeki lavabonun üzerine çıkarak gövdemi geriye attım ve kalçalarımı ileriye iterek bacaklarımı açtım. Saffet bir an baktıktan sonra yaklaştı ve tam sertleşmemiş sikini amıma dayadı. Ancak her ne kadar ben de heyecandan biraz ıslandı isem de tam sertleşmemiş sikin girmesine müsaade edecek kadar değildi. O da bunun farkına vardı ve bu sefer sikinin başını biraz tükürükleyerek abandı. İşte içimdeydi.Çok hafif bir şekilde ileri art harekete başladı. Derhal engel oldum. Şaşırdı ama devam da etmedi. Artık hiç konuşmuyorduk ama birbirimiz gayet iyi anlıyorduk. Sikinin içimde genişlediğini ve bir yürek gibi attığını hissedebiliyordum. İçimi iyice doldurunca gidip gelmesine müsaade ettiğimi anlatmak için ben aynı hareketi yaptım ve o da devam etti. Biraz evvel boşaldığı için ikinci boşalması tahmin ettiğim gibi uzun sürdü ve bu arada ben o boşalmadan orgazm oldum ancak onun da yine boşalmasını doğal ki bekledim. Sikini sonuna kadar sokup bir an durdu ve bir yandan feryat-homurtu arası sesler çıkartarak sarsıla sarsıla bir yanardağ gibi patladı . Menisinin bir damlası bile dışarı çıkmamıştı. Yan taraftaki klozetin üstüne oturdu ve bakışmaya başladık. Zannederim konuşmak istese bile konuşacak hali kalmamıştı. ” Götten de sikmek ister misin ?” diye sordum. Öyle zannediyorum ki HAT TRICK ten ne kastettiğimi o an anladı. “Tabii ama biraz vakit tanı” dedi

Ben kalktım ve menisinin amımdan dışarı akan kısmını çantamdan aldığım bir mendile aktarıverdim ve kenara koydum. Yine klozete oturarak sikini ağzıma aldım ve emmeye başladım. Yavaş da olsa ağzımı doldurmaya başlamıştı. Bu sefer daha acele sertleşmişti. Ben gençlerden birinin gelmediğine hayıflanırken 40 ların üstündeki Saffet gençlere taş çıkartıyordu. Siki iyice kalkınca mendilin üzerindeki menisinden alıp şöyle bir sıvazladım ve nispeten kaygan hâle getirdim. Birazını da götümün ağzına ve elverdiği kadar parmağımı sokarak içine sürdüm. Lavabonun üzerine eğilerek iyice domaldım ve sikini götümün ağzına dayamasına el yordamıyla yardım ettim. Bir ufak hamle yaptı ve başını derhal sokuverdi. Ben bu arada bir feryat koyuverdim tabii. Ancak gerisini de düşününce T-Shirt ümün kenarını kıvırıp tomar yaparak dişlerimin arasına aldı. İkinci hamlede biraz daha içeri girdi. Doğal bendeki acı-zevk karışımı da o nispette arttı. Soktuğu kısmı dışarı çekip yine yine dayandı. Bir evvelkinden daha fazlasını soktuğunun farkındaydı. Bir iki ileri art yaptı. Sikinin tamamını dışarı çıkartıp başını yine götümün ağzına dayadı ve bu sefer beni de kalçalarımdan kendine çekerek hiç bir göt kasının karşı koyamayacağı katı bir hamle yaptı ve tamamını götüme soktu. Ben tamamının girdiğini taşaklarının baldırlarıma vurmasından anlayabiliyordum. Şimdi hâkimiyet tamamen ondaydı ve beni bu sefer canının istediği gibi sikiyordu. Onun vücudu ile lavabo arasına sıkıştığımdan hiç bir müdahale imkânım yoktu. Kimi yavaşlıyor kimi duruyor, kimi hızlanıyor ve gidip geliyordu. Bu arada kalçalarımı okşuyor, butlarımı sıkıştırıyor, elini aşağıya uzatarak klitorisimle oynuyordu. Göt ağzımın bir hayli hırpalanıp tahriş olduğunu hissetmeme karşın aldığım beğeni o kadar çok idi ki hiç bir şeyi düşünecek halde değildim. Onun gidiş gelişleri hızlanırken beni de insanın salıncakta duyduğu türden bir his kaplamaya başlamıştı. Bu gidiş gelişler hayli uzun sürdü ve beni de o kadar uzun süre zevklerin doruklarında dolaştırdı. Nihayet kasılma ve sarsılmalarından boşaldığını anlayabildim. Üçüncü temasımızda ben de orgazmımı onun boşalması ile senkronize edebilmiştim. Siki götümün içinde olarak bir müddet o şekilde kaldık. Daha sonra sikini yavaşça dışarı çekti ve “hiç kirlenmemiş” dedi. “Daha bir saat evvel aka tuvaletime çıkmıştım” dedim. Menisini göt haznemde hapsetmiştim ve ılık ılık hissediyordum. Bu ılıklık bile benim yine orgazm olmam için yeterli idi. Yarı inmiş sikini aldım, öptüm, yaladım, okşadım T-Shirt ümü kaldırıp sutyensiz göğüslerimin arasına oturttum yine ağzıma aldım. O bana daha evvel yüzünde gördüğüm hayret ifadesi ile bakarken ben bir defa daha orgazm oldum ve öylece kala kaldım. Saffet Donunu çekmiş, pantolonunun kemerini bağlıyordu.

Daha sonra yerde atılı duran külotumu ayağıma geçirdim ve üstümü başımı düzelttim. kendime çeki tertip verdim. “Tamam, sen HAT TRICK yaptın ama benimki 1” dedim ve kapıya doğru yöneldim. Derhal önümü kesti “Bana seninle yine birlikte olacağımıza dair laf ver, bir telefon numarası yaz ” dedi. Ben de” Ben canımın istediği kişiye canımın istediği vakit giderim, ama sen bana telefon numaranı verirsen canım istediğinde tekrarlayabiliriz” dedim ve numarasını telefonumun hafızasına kaydettim. Bir dahaki sefere belki abes bir kiralık evde olmaz da dayalı döşeli bir yerde olur.