İnternette Asumanla Camda Başlayan Beraberlik Reelde Sürdü..

Selam ben Boludan Tolga 26 yaşındayım.. Derhal hikayeme geçmek istiyorum. Televizyon izlemeyi pek sevmediğimden bilhassa hafta sonları akşam saatlerine devamlı nette oluyorum. Tekrar bir hafta sonu bilgisayarın başında oturmuş, adult sitelerde geziniyordum. İcq’mu her zamanki gibi aleni bırakmıştım. Sitelerde dolaşırken bir mesaj geldi. İnfosuna baktığımda

Asuman (gerçek adı değil tabi) adında, yaşını vermeyeceğim bir kız olduğunu gördüm. Tanışma faslından ve kısa bir sohbetten sonra bana sebep mesaj attığını ve beni nerden bulduğunu sordum. Özellikle bolu’dan ve 24 ıslak üzeri erkekleri arattığını ve beni online görünce de mesaj attığını söyledi. Çekinmiyor ve oldukça rahat konuşuyordu. Belli bir yaşa geldiğini, artık netin kendisini tatmin etmediğini, ancak henüz gerçek bir münasebet yaşamaya da amade olmadığını anlattı.

Onun bu tavrından cesaret alarak istersen sanal yapalım dedim. O da bunu istediğini ama açıkça öneri edemediğini söyledi. Belli ki ne kadar rahat olmaya çalışsa da tekrar de çekingenliği vardı. Onu iyice rahatlatmak için, çekinmAsumane hiç gerek olmadığını, pek fazla kişinin sanalda birbirlerini tatmin ettiğini, sonuçta beni tanımadığını ve surat yüze olmadığımızı uzun uzun anlattım. Sonunda iyice rahatlamıştı.

Cam açmaya karar verdik. Beni nasıl bulduğunu sordum. Beklediği kadar yakışıklı olmadığımı ama kendisine itimat veren bir görüntümün olduğunu, kendisi için de o an için en mühim şeyin itimat olduğunu söyledi. Gerçekten her kız tarafından yakışıklı bulunmasam da herkese itimat veren bir ifadem vardır, bu da çoğu vakit işimi kolaylaştırır;

Asuman’a gelince… Tahminen 1.60 boylarında, biraz topluca, kumral, ak tenli sayılabilecek bir kızdı. Türk standartlarına göre hiç de kötü sayılmazdı. Camdan bir süre birbirimizi izledikten sonra, “senin ufaklığı görmek istiyorum artık” dedi gülümseyerek. Tamam dedim, cami ayarladıktan sonra indirdim. Benimki kalkmıştı zaten. Bu arada 16 cm, ortalamadır benimki. Asuman benimkini görünce derin bir “ohhhhh” çekti. Çok aç olduğu belli oluyordu. Boyu tam istediğim gibi dedi.

Nette fazla büyüklerini de gördüğünü ve onlardan biraz ürktüğünü söyledi. “Merak etme, beni seni ürkütmem” dedim. Tamamen soyunmamı istedi, ben de bir çırpıda üstümde ne var ne yoksa çıkardım. İkinci kere derin bir “ohhhhhhhh” çekti ve “harikasın” dedi. Hadi dizi sende canım dedim. “Tamam aşkım” dedi ve camin karşısında yavaş yavaş soyundu. Ben deliriyordum resmen. bakire ve taptaze bir kız camde benim için soyunuyordu. Bu inanılmaz harika bir duyguydu. Sonunda o da tamamen çıplak kalmıştı.

Göğüsleri ufak sayılabilirdi ama dimdikti, göğüs başlarının irileştiğini rahatlıkla ayrım edebiliyordum. Mükemmel görünüyorlardı. Israrla bana göğüslerini izlettirdi. Bundan aka beğeni aldığı belliydi. “Hadi şimdi de amını göster bana” dedim. “Büyük bir zevkle” dedi gülümseyerek. Deneyimsizdi ama kadınlığını mükemmel kullanıyordu, nasıl tahrik edeceğini fazla iyi biliyordu. Biraz sonra taptazecik o muhteşem organ tam karşımdaydı.

Camden dilimle yalıyormuş gibi yapıyordum, bu onu delirtiyordu adeta ve daha şevkle beni azdırıyordu. Bu arada ben de ona aleti gösteriyordum ve cam karşısında gidip geliyordum. Bana götünü de gösterirmisin asuman dediğimde. Aka bir zevkle derhal arkasını döndü. götü de fazla tatlıydı ve göğüsleriyle orantılı olarak aka sayılmazdı ama yusyuvarlak, gerçekten muhteşemdi.

Yine amını göstermeye başladı ve “hadi gel karşılıklı kendimizi tatmin edelim artık dayanamıyorum” dedi. Tamam dedim, karşılıklı olarak ben sikimle o amıyla oynamaya başladık. 5 dk kadar sonra evvel o sonra ben boşaldım. Muhteşem bir şeydi bu, fazla beğeni almıştım. Bana “harikaydın aşkım, fazla aka beğeni aldım” dedi. Hep böyle bir beğeni yaşamak istiyormuş. Bunu hep yapalım mı diye sordum. O da tabi yapalım dedi. Birkaç kez yaptık. Sonrası Bulustuk Camda Yaptıgımız Şeylerin Hepsini gerçekleştirdik karşılıklı olarak tamamen bana kadınlık yaptı ve mesut olmustu..

Ciddi şekilde gerçekleştirmek isteyen kendini bilen bayanları bekliyorum sanal için kimse rahatsız etmesin.. [email protected] msn adresim