Aydan Teyze

Merhaba ben 18 yaşındayım.Adım Can.Size kısa bir zaman evvel yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum.İlkokuldan beri tanıdığım beri bir kız.Kızı aslında pek sevmem ama onun annesi var ya lokum gibi bir şeydi.Aslında fazla güzel bir hatun değişdi ama fazla seksi görünüyordu. Onu düzmek istiyordum sürekli onla fantazi yapıyordum.Adı Aydandı.

Aslında Aydan annemlede görüştüğü için sürekli bize geliyordu.Bize her geldiğinde ben onun orası burasına bakıp fantazilerimi dahada geliştiriyordum.Artık dayanamayacak bir hale geldim.Ve onu düzmek için planlar yapıyodum.

Bir gün Aydan bize gelmişti.Annem hasta olduğundan yatakta yatıyordum.Aydanda mutfağa girmiş kahve hazırlıyordu.Domalmış bir şekilde kahveye bakıyordu ve işte tam vakti geldi içimden.Tam ordan geçerken sikimi onun götüne iyice sürttüm.Ama Hiçbir tepki vermeden işine devam etti sanki hiçbir şey ham gibi.

Başarısızlığa uğramıştım ama yılmadım.Bir gün kızını görmek için okula geldi.Bende bir diğer fırsat elime geçtiğini düşündüm.Son dersteyken hastayım diyerek dışarı çıktım ve kantini gördüm.Orda Aydan bacak bacak üzerine atmıştı.Kısa eteğinden bacakları fazla güzel göüküyodu.Hemen yanına gidip merhaba dedim.Ayağı kalktı ve beni öperken ben bir elimle onun kıçını okşadım.

Bana evvel manalı bir nazar attı ve burda olmaz dedi tel. numarasını verdi ve akşam beni ara dedi. Sevinçten göklere uçmuştum.Hayatım kadınını sikecektim.Akşamı sabırsızca bekledim.Gece onu aradım ve bana 11 de onun evine gitmemi istedi.

Sabah saat 1 de onları evine gittim.Kapıyı açtığında fazla seksi gözüküyodu.Üzerinde bir body ve etek vardı.İçeri girdim.Sevişmeden evvel bir iki bişi içelim dedi ve 2 kadeh viski götürdükten sonra ben derhal Aydana yumuldum.Deli gidi öpüşüyoduk kanepe üstünde.Öpüşürken elimi bodysinin altından geçirip memelerini okşadım.Muhteşemdi.

Biraz sonra onu kucaklayıp döşek odasına götürdüm.Orda derhal soyunduktan Aydanı soydum okşaya okşaya.Hemen göğüslerine yumuldum.Çok güzellerdi.Deli ediyodu beni.Yarrağım kalkmış dev gibi olmuştu.Bir süre sonra yarrağımı onun ağzına verdim.Çok iyi yalıyodur.Bi süre sonra ağzına boşaldım.Sonra yine kontrolü ele geçirip onun amını yalamaya başladım.

Çok güzeldi amı beni çıldırmıştı.Bi süre sonra artik zaman geldi diyerekten bacaklarını omzuma alıp sikimi onun amına soktum.Yavaş yavaş ilerlerken Aydan bağırmaya başladı.Çok beğeni alıyordu belliki.Sonunda kökledim ve aka bir feryat koptu.Ritmik bir şekilde gidip geliyordum ve sonunda bütün spremlerimi onun amına boşalttım.Oda benim gibi orgazm oldu.Ama bu bana yetmemişti onu göttende sikecektim.

Aydan şu ana kadar hiç götten vermemişti korkuyodu ama fazla gaddar bir şekilde götüne soktum.Girmekte fazla zorlanıyodu ama benim umrumda değildi.O avaz avaz bağrırken ben fazla beğeni alıyodum.Götüne boşaldıktan Aydan bana sarılarak gözlerini kapatarak dinlendi.Gerçekten muhteşem bir kadındı.Onu daha sonra birçok defa siktim.Ama temel onun arkadaşlarıyla olan sikişmelerimi daha sonra anlatacağım